10 та 11 червня 2021 року голова Бишівської сільської ради Іван Юрійович Рознай взяв участь у VIII Всеукраїнському Форумі місцевого самоврядування у Львові в онлайн-форматі, разом з міськими головами та представниками місцевого самоврядування зі всіх областей України, представниками Міністерства розвитку громад та територій України, Голови та депутатами Верховної ради України, представниками міжнародних організацій, дипломатичних установ та громадського сектору.

Форум - платформа обміну досвідом, обговорення та аналізу актуальних проблем і перспектив у сфері місцевого самоврядування, підбивання підсумків реформи децентралізації.
Теми Форуму:
- Завершення реформи децентралізації. Успіх чи поразка?
- Реформа врядування та фінанси органів місцевого самоврядування
- Адміністративно-територіальна реформа, агломерації
- Реформування державної архітектурно-будівельної інспекції та інших питань містобудування
- Лейпцизька Хартія та Інтегрований розвиток міст