Сьогодні, 14 червня 2021 року, начальник служби у справах дітей та сім'ї Бишівської сільської ради Беленок Олеся Віталіївна на запит старости с. Чорногородка Ступак Людмили Миколаївни та депутата Бишівської сільської ради Рудкевич Олени Іванівни відвідали з робочим візитом громаду.

В першу чергу, були здійснені візити до родин, які опинилися в складних життєвих обставинах. Батькам було роз'яснено діюче законодавство України з питань належного виконання батьківських обов'язків, та наслідки щодо невиконання своїх обов'язків. А також, проведені бесіди щодо виховання дітей та про їх безпечне проведення дозвілля під час літніх канікул. Одній родині було надано консультацію щодо оформлення опіки та піклування над малолітньою дитиною згідно з чинним законодавством.

Звертаємось до всіх батьків з закликом дарувати своїм дітям любов, турботу та домашній затишок, адже діти - це наше майбутнє!