Бишівська громада

Долаємо наслідки снігопаду

Дата: 09.02.2021 18:44

Станом на 18.00 9 січня було розчищено всі комунальні дороги громади та дороги між селами, хоча за попередню добу випало близько 30 см снігу, а місцями на дорогах утворились непроїзні замети.

До розчистки сільських доріг була залучена техніка місцевих підприємців.

Дороги регіонального, територіального та обласного значення чистять підрядники Служби автомобільних доріг, з якою голова громади Іван Рознай тримає оперативний зв’язок.

У разі, якщо опади відновляться, розчистка всіх доріг буде організована знову.

На жаль, синоптики прогнозують ще більше тижня складних погодних умов – з морозами та снігопадами. Просимо всіх виявити розуміння та по можливості долучатись до прибирання снігу біля ваших будинків та будівель (магазинів, кафе тощо). У разі виникнення надзвичайних ситуацій телефонуйте своєму старості або у Бишівську сільську раду та до відповідних аварійних служб.