Бишівська громада

Нарада-семінар щодо безпечного використання засобів захисту рослин

Дата: 29.01.2021 10:40

16 лютого о 10-00 годині 2021 року в залі засідань Бишівської громади  відбудеться нарада- семінар на предмет безпечного використання засобів захисту росин, в ході наради буде проведена роз"яснювальна робота із представниками органів місцевого самоврядування, суб"єктами господарювання, що займаються бджільництвом та суб"єктами господарювання, що здійснють діяльність у сфері виробництва сільськогосподарських культур зареєстрованими на території Бишівської сільської ради.

Нарада буде проведена головним спеціалістом Макарівського районного управління Держпродспоживслужби в Київській області Тарасенком Володимиром Васильовичем.

Всіх бажаючих прийняти участь в нараді, для забезпечення виконання карантинних вимог просимо звертатися за телефоном 04578 5-11-02