Звернення до Міністра внутрішніх справ України А. Авакова

Дата: 25.01.2021 14:50

22 січня 2021 року мешканці Фастівського району Київської області і особі міських, сільських та селищних  територіальних громад звернулися до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, з приводу створення територіального сервісного центру МВС на території міста Фастова. На даний час в м. Фастові та Фастівському районі  відсутній  територіальний центр МВС з надання послуг, пов"язаних із використанням автотранспортних засобів, але на території міста залишилось приміщення та інфраструктура колишнього сервісного центру МВС, який розташований по вулиці Новокиївська, 104, м. Фастів  та має можливості для розміщення структурного підрозділу. Перший заступник Бишівського сільського голови  Віталій Ключник також долучився до  підписання даного  звернення.