Громадське обговорення з формування Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Бишівської сільської територіальної громади Фастівського району Київської області

Бишівська територіальна громада розпочала процес проходження підготовчого етапу Комплексного плану просторового розвитку території Бишівської територіальної громади.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади – одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Під час розроблення завдання було враховано законодавчі та нормативні документи: п. 42 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 16, 16¹ Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанову Кабінету Міністрів України № 555  від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Постанову Кабінету Міністрів України № 926 від 01.09.2021 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

Замовником проєкту містобудівної документації є Бишівська сільська рада, а розробник – ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ».

Підстава розроблення – Рішення Бишівської сільської ради № 723-39-VIII від 21.02.2023 року «Про розробку Комплексного плану просторового розвитку території Бишівської сільської територіальної громади Фастівського району Київської області».

Стратегічна сесія – публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Бишівської сільської територіальної громади.

До участі у стратегічній сесії запрошуються всі зацікавлені мешканці Бишівської територіальної громади.

Відбір учасників буде здійснюватися відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування.

Заяви на участь у стратегічній сесії приймаються на ім’я Бишівського сільського голови за адресою: каб. 26, вул. Київська, 22-Б с. Бишів Фастівського району Київської області та на e-mail: buchiv-rada@ukr.net з 10 жовтня по 23 жовтня 2024 року. Форма заяви додається.

За результатами розгляду поданих заяв робоча група сформує перелік учасників стратегічної сесії. Стратегічна сесія щодо завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Бишівської сільської територіальної громади відбудеться 25.10.2024 року о 10:00 в селі Бишів (з міркувань безпеки точне місце проведення засідання отримають лише учасники сесії).