Новий мікроавтобус в автопарк Бишівської громади🚐

Програма «U-LEAD з Європою» спільно з Міністерством відновлення України та за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) продовжує впроваджувати ініціативу «Зміцнення стійкості на місцях. Підтримка екстрених ремонтів у громадах». У межах цієї ініціативи 140 мікроавтобусів отримують громади у низці областей.

І от один з мікроавтобусів доставлено до Бишівської громади! Цей комфортабельний автомобіль має гарні технічні характеристики і буде використовуватися для потреб громади📍

Дякуємо своїм постійним партнерам за активну та системну підтримку громади🤝Такі ініціативи є надзвичайно важливими для розвитку інфраструктури та підвищення рівня життя людей у громаді. Разом до перемоги!