Осінь - чарівна пора багата своїми святами. В цю пору в Бишівській громаді стартує відзначення дня сіл. Відтак 07 вересня відбувся святковий захід до Дня села Чорногородка🍁

Урочистості і концертна програма з нагоди свята була насичена яскравими виступами талановитих виконавців, а також багатою на привітання від поважних гостей, вручення подяк і подарунків🪄

В повітрі панувала домашня атмосфетра фестивального типу. На святі були присутні секретар Бишівської сільської ради Леся КОБА, котра вручала подяки від Бишівської сільської ради та староста села Людмила СТУПАК, яка привітала присутніх зі святом, а також відмітила іменників в цей день. Серед гостей на свято завітали представниці волонтерської організації - голова комітету Національної ради жінок України Тамара БИГУН, громадський діяч, волонтер м.Білогородки Світлана МАРУШАК , які відзначили подарунками та подяками активістів котрі приймають участь у волонтерстві села, старости навколишніх сіл та настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Костянтин, який звернувся з теплими словами побажання миру та перемоги.

На зображенні може бути: 5 людей

На зображенні може бути: 13 людей, дірндль та текст

На зображенні може бути: 6 людей та текст

Всіх учасників свята, які брали участь відзначили подяками .

За розваги на святі відповідали місцеві підприємці, для дітей були батути, солодка вата та аквагрим, всі охочі на згадку про свято могли придбати подарунки з сувенірної лавки🎭

Частували гостей місцеві господині та господарі бограчем, кашею та картоплею з сосисками на вогні🥘

Гості та жителі села активно донатили на ЗСУ🇺🇦

Дружньою командою були організовані фотозони та локації для відпочинку🫑