Для громад України стартує проєкт «Громада на всі сто» програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Наша громада планує брати участь з проєктом «Розумний трактор для ефективного управління міською інфраструктурою»🚜

Даний проєкт передбачає придбання сучасного трактора, обладнаного інтелектуальною системою управління, для виконання багатофункціональних робіт з обслуговування міської інфраструктури. Це допоможе знизити витрати на обслуговування техніки, підвищити ефективність та якість надання комунальних послуг, а також зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.

В результаті отримаємо:

✅якість обслуговування вулиць і доріг громади;

✅відновлення та ремонт мереж водопостачання та водовідведення;

✅проведення робіт з благоустрою територій громади;

✅прибирання стихійних сміттєзвалищ забезпечити доступ до життєво важливих послуг мешканцям громади;

✅обслуговування будинків, будівель та споруд комунальної власності та критичної інфраструктури.

❗️Просимо мешканців громади оперативно пройти опитування, адже кожна думка важлива на користь громади👐

*якщо є пропозиція іншого проєкту надсилайте на електронну пошту

зі змістовним обґрунтуванням та пропозиціями buchiv-rada@ukr.net з назвою файлу «Громада на всі сто» до 20 вересня 2024 року!