🔰 Про свою роботу перед громадою прозвітував староста Ясногородського старостинського округу Юрій ВАСИЛЕНКО.

Участь у звіті взяли Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ, заступник сільського голови Олександр ЦИБЕНКО, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Оксана БАЛАШЕНКО-ОСАДЧА, начальник КП «БЛАГОУСТРІЙ» Олександр СНІЖКО, начальник відділу соціального захисту населення Олександр НЕЧАЙ та громадськість села.

Під час звіту староста розповів про роботу, яку проводив впродовж звітного періоду, а також ознайомив з планами на наступний рік. Всі присутні мали можливість поставити питання та отримати вичерпну відповідь.

Підсумовуючи звіт старости, голова Бишівської територіальної громади Іван РОЗНАЙ подякував старості та усім мешканцям села за плідну співпрацю.

На завершення староста подякував усім жителям старостинського округу. Окрім цього закликав долучатися до вирішення питань, які стосуються розвитку старостинського округу та спільно працювати на випередження проблем, які можна передбачити. Фото без опису