Сьогодні відбувася мітинг-реквієм вшанування ІІ-ої річниці пам'яті героїв України - наших земляків жителів с. Ясногородка, які загинули захищаючи сувернітет та теритріальну цілісність України. За хронологією подій - під час чергування на блокпості с. Ясногородка при в'їзді в село зі сторони м.Києва, несли службу бійці ТРО села, військові ЗСУ та місцеві жителі. Цього дня саме тут відбулася кривава сутичка з ворожою розвідкою, внаслідок, якої загинули чотири захисники, двоє цивільних та один поранений.

Сім героїв котрі віддали своє життя - Іван Олександрович ПАНЧЕНКО, Юрій Степанович ЗАЄЦЬ, священик Ростислав Олександрович ДУДАРЕНКО, Васидь-Мухамед Тахірович СТАНЕКЗАЙ - захисники, Артур Володимирович КУЦИЙ, Лідія Федорівна СКЛЯР - цивільні та один поранений Даниїл Артурович КУЦИЙ. Розділити біль утрати та спогади тих страшних подій завітали - Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ, заступник Бишівського сільського голови Олександр ЦИБЕНКО, староста села Юрій ВАСИЛЕНКО, депутат Бишівської сільської ради Любов ШАМОТА, священик ПЦУ с. Ясногородка отець Ярослав, керівники відділів Бишівської сільської ради та жителі громади. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх загиблих.

Мітинг-реквієм завершився церемонією покладанням квітів до могил загиблих.. Низький уклін і велика шана нашим воїнам-захисникам, які віддали своє життя за нашу країну. Їх відважність, самопожертва та мужність завжди залишатимуться в серцях кожного з нас, як вічний символ героїзму та відданості.Фото без опису