Благодійна платформа URenew проводить грантовий конкурс для вивчення потреб жителів Бишівської ОТГ з метою подальшої розробки концепції її відбудови та розвитку.

💡Ідея проведення грантового конкурсу виникла на тлі дослідження, організованого URenew спільно з Gradus Research на початку 2024 року, стосовно задоволеності мешканців Київщини процесом відбудови після повномасштабного вторгнення.

Результати дослідження показали, що 90 % резидентів Київської області фактично не залучені до процесів відновлення, але при цьому 76 % респондентів готова активно приймати участь у роботі з відбудови та розвитку громади. Цей висновок підкреслює необхідність максимального залучення жителів громад до цих процесів.

💸Сума - 100 000 грн.

Потенційними учасники грантового конкурсу можуть бути:

• Організації громадянського суспільства, в тому числі:

Громадські організації, які здійснюють соціологічні дослідження;

Групи співробітників науково-дослідних інститутів;

Групи студентів, діяльність яких координується представниками кафедр навчальних закладів відповідного профілю.

• Інші юридичні особи та фізичні особи-підприємці відповідного профілю, які здійснюють соціологічні дослідження.

❗️Прийом проектних пропозицій триватиме до 11 березня 2024 року, 18:00 за Київським часом.

👉Повний опис умов подачі на грант і терміни приймання заявок за посиланням: https://www.urenew.org/grant.html?fbclid=IwAR08hAOHWGarJe83hZL572wlvigdnxaRsdgwJJtNMtpecjg-kZ-nj9hEVnI