Шановні жителі та гості Бишівської територіальної громади!

🌟Довгоочікувані різдвяно-новорічні свята — вісники здійснення мрій та бажань, втілення всіх сподівань!

Жахлива війна змінила плани кожного. Хочу подякувати всім, нашим героям, котрі боронять нашу державу, нашим людям з великим серцем, хто долучився до волонтерської справи Бишівської територіальної громади, всім жителям за вашу підтримку та вагомий внесок в розвиток громади.

Далі - ми зможемо більше! В цьому важкому році країна втратила своїх мужніх синів, полеглих за свободу та незалежність🕯️. Їх відважність та жертовність завжди залишатимуться в пам'яті як символ непохитної відданості Батьківщині.

✨Новий рік - це час переосмислення та віри в краще майбутнє. Нехай 2024 рік принесе нам єдність, відновлення та невичерпну силу.

🕊️Вірю, що все справдиться і все залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу! Спільно ми піднімемося і будемо будувати майбутнє, яке належить кожному з вас.

З повагою Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ