Фото без описуУ Міжнародний день волонтера варто відзначити волонтерську спілку "ЖІНКИ НАЦІЇ", в якій об’єдналися жителі села Мостище, та об’єднання «Жінки-українки» села Лишня.

В руках цих жінок «кипить» робота - щодня вони плетуть сітки, виготовляють окопні свічки, випікають та збирають смаколики для наших ЗАХИСНИКІВ та ЗАХИСНИЦЬ.

Окрім цього спілка "ЖІНКИ НАЦІЇ" піклуються про 93 бригаду "Холодний яр", для них вже відправили 14 сіток, сім коробок із смаколиками та домашньою випічкою.

Щира вдячність усім причетним. Нехай ваше добро і відвага повертаються до Вас у вигляді здоров’я, щастя та добробуту.

P.s. Наразі збираються гостинці - МИКОЛАЙЧИКИ, рукавиці, шкарпетки, солодощі та домашню випічку. Тому всі бажаючі можуть долучитись до доброї справи.