Фото без описуВолонтери - це люди різного віку, різного статусу, різних можливостей, яких всіх об’єднує велике прагнення наблизити нашу Перемогу! В Бишівській громаді є дуже багато таких людей , які об’єднавши свої сили допомагають військовим.

Від малого й до дорослого в громаді беруть участь у виготовленні окопних свічок, яких налічується більше тисячі, плетінні маскувальних сіток, які відправляють відразу на фронт.

Господині з села Козичанка Очеретян Альона та Очеретян Любов готують безліч маринованих голубів, капусти, м'ясні вироби, домашню випічку та енергетичні батончики.

В селі Чорногодка величезну волонтерську роботу ведуть Таран Надія та Омельченко - Макарова Людмила, які складають продуктові набори та засоби гігієни.

Пишаємось, що маємо таких людей в нашій громаді, адже кожен небайдужий долучається до доброї справи в нашій громаді.

Щира подяка за вашу активну громадянську позицію та щоденну невтомну працю!