4 листопада в Яблунівському старостинському окрузі пройшов благодійний захід під назвою "Мій рідний край - земля моїх батьків" на підтримку ЗСУ з нагоди дня сіл Леонівка та Яблунівка.

🪄На захід завітала секретар Бишівської сільської ради Леся КОБА, яка вручила подяки активним жителям села.

На зображенні може бути: 6 людей та скрипка

📜Директор центру культури дозвілля та спорту Бишівської сільської ради, Валентина СТУПАК , вручила подяки солістам Ангеліні МАЗОРУК, Руслані КОЗЛІВСЬКІЙ та колективу "Яблунева квітка".

👫З вірою в Перемогу виступили учні Яблунівської гімназії з віршами та піснею "Ми молоді, а значить сильні". Порадував своїм виступом неперевершений колектив художній колектив "Любисток".

На зображенні може бути: 1 особа та текст

На зображенні може бути: 6 людей та текст

🥮На завершення частували кашею та розділили між всіма присутніми запашний коровай.

💸На заході було зібрано 5000 грн. для наших захисників.

💙Дякуємо ЗСУ, що мали змогу провести захід. Разом до Перемоги!