🌟Початок нового 2023/2024 навчального року в закладах загальної середньої освіти Бишівської територіальної громади співпав з проведенням Олімпійського тижня.

🪅Олімпійський тиждень – це всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

🏵️Весь тиждень із 11.09.2023 до 14.09.2023 різноманітні спортивні змагання проводилися у начальних закладах громади.

🏸15.09.2023 між учнями закладів освіти громади було проведено турнір із Доджболу та бадмінтону.

🎉До свята здорового способу життя та радості долучились учні ОЗО «Бишівський академічний ліцей», Гружчанської гімназії, Козичанської гімназії, Лишнянської гімназії, Яблунівської гімназії та Ясногородської гімназії – освітнього центру.

🎏Учасники, вболівальники та гості турніру отримали безліч позитивних емоцій та отримали нагороди від Першого заступника Бишівського сільського голови КЛЮЧНИКА Віталія Мироновича.