🪅9 вересня у фундуковому саду Яблунівські печериці відбувся благодійний концерт.

🎊Цього разу благодійний захід співпав з річницею створення ПП «Яблунівський виробничий комплекс».

💐Від імені громади Бишівський сільський голова Іван Рознай подякував директору Ільчук Наталії та колективу за розвиток аграрного бізнесу в громаді, активну та значну допомогу нашим Захисникам.

🌟Активну участь у благодійних заходах прийняв і колектив сільської ради - вмілі господині приготували і частували гостей смаколиками та зібрали донат для потреб ЗСУ в розмірі 6 тис. грн.

🍉Родзинкою свята стали Херсонські кавуни, вирощені херсонськими фермерами, що вкотрий раз доводить наші люди незламні💪

☺️Дякуємо всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях любов до України. Ваші великі серця захоплюють, надихають та переконують, що разом ми незламні, незборима сила🤍