☝️Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту.

💪За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

✨08.09.2023 на території ОЗО «Бишівський академічний ліцей» було проведено турнір з футболу між навчальними закладами Бишівської територіальної громади присвячений Дню фізичної культури і спорту.

На зображенні може бути: 11 людей, люди грають у футбол та гравці в футбол

На зображенні може бути: 13 людей, люди грають у футбол, гравці в футбол та трава

🏃‍♂️Всі учні показали гру на високому рівні⚽️

На зображенні може бути: 10 людей, гравці в футбол, люди грають у футбол, фризбі та трава

🪅Учасники та глядачі отримали позитивні емоції від гри.

🥇Начальник відділу освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Тарнавський Володимир Миколайович вручив переможцям грамоти та медалі за участь🏵️

На зображенні може бути: 14 людей, дитина, гравці в футбол, люди грають у футбол та трава

🎊Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей!