🪄З нагоди 155-ої річниці Дня села Осикове 2 вересня відбувся благодійний захід «Сила в Єдності».

🔰День села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, проживає, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

💙Із теплими словами до своїх односельців звернулась староста Оксана Дерев’янченко, яка відзначила подяками активістів села Наталію Вахтенко, Людмилу Вахтенко, Марію Вахтенко та Ганну Гайдай.

💛З вітальним словом звернувся голова громади Іван Рознай та за самовіддану працю, активну громадську позицію, ініціативність та наполегливість у роботі вручив грамоти завідуючій сільським клубом Євгенії Ханенко, депутату Василю Вахтенко, координатору активних парків сільської ради Ярославу Моргуненкову.

🎉Для своїх земляків та гостей свята працівники, творчі колективи Центру культури і дозвілля, дитячі колективи Осиківського клубу та молодь села подарували святковий концерт.

💃Мелодійні пісні, запальні танці, музика, чарівна ведуча – всі намагалися показати свої найкращі таланти та дарували присутнім своє тепло й посмішки.

🥟Протягом всього свята гості відвідали фестиваль вареників та дерунів і мали змогу долучитися до збору коштів для наших ЗСУ!!

🎊Святковий захід видався урочистим та веселим, сповненим посмішками, гумором та позитивними емоціями.

✨Нехай і надалі село процвітає, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку!

💙Творимо добро, підтримуємо ЗСУ та наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!!!💛