Етика спілкування з ветеранами та ветеранками

Дата: 01.09.2023 12:52

На зображенні може бути: 1 особа

Етика спілкування з ветеранами та ветеранками🪖

💭 Ви міцно обіймаєте рідну людину, яка ще вчора ночувала в окопі під обстрілами. Чи думали, що скажете в цей момент? Про що запитаєте вдома? Як будете слухати численні історії або довгу тишу?

👐 Адже безбар’єрна мова – це мова, принцип якої можна сформувати однією фразою: поважати гідність іншої людини.

👤Тепер ваші рідні чи товариші мають особливий досвід, а фізіологічний стан, в якому вони перебували, відрізнявся від того, в якому ми звикли жити щодня. Людина тривалий час була на межі життя і смерті, а це вплинуло на її свідомість і знадобиться час, аби минули надмірне збудження, тривожність та підсвідоме очікування небезпеки.

🖇 Як спілкуватися з людьми, які повернулися з фронту, читайте тут. (https://koda.gov.ua/etyka-spilkuvannya-z-veteranamy-ta.../)

👉Більше правил коректної взаємодії є у «Довіднику безбар’єрності» – посібнику з нової етики спілкування, створеному за ініціативою першої леді Олени Зеленської, який незабаром отримає новий розділ – про толерантну взаємодію з людьми, які мають бойовий досвід.