На зображенні може бути: 10 людей

З нагоди Дня Державного Прапору в с. Бишів відбулася святкова церемонія.

✨Початком церемонії стало покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченка під супровід пісні про Україну у виконанні соліста Центру культури, дозвілля та спорту Назара Голенка.

🪄З вітальним словом виступив голова громади Іван Рознай.

На зображенні може бути: 10 людей та динамік

🇺🇦Право винести та підняти стяг надали молодому поколінню, старшокласникам Бишівського академічного ліцею.

На зображенні може бути: 4 людини

📜Після вітальної промови голова Іван Рознай нагородив почесною грамотою від департаменту культури та туризму Київської обласної державної адміністрації завідувачку Мостищанським сільським клубом Майю Коваленко та подякою Бишівський дитячий вокально інстументальний ансамбль «Обережно квіти» за патріотизм, популяризацію української пісні, волонтерську діяльність, за активну громадську позицію та з нагоди Дня Незалежності України.

На зображенні може бути: 2 людини та кларнет

🕊️На закінчення церемоії провели хвилину мовчання та згадали всіх полеглих героїв, мирних жителів, які загинули від рук російських окупантів, а добровольці винесли десятиметровий Прапор України та вшанували його під мелодію пісні «Ой у лузі червона калина»✨

На зображенні може бути: 17 людей

На зображенні може бути: 11 людей та текст