На зображенні може бути: 1 особа та текст💭Громадська організація «Український Волонтерський центр» спільно спільно з Асоціацією фахівців естетичної медицини Центральної та Східної Європи надає можливість безкоштовної реабілітації пораненим військовослужбовцям, які отримали опіки та мають потребу лікування деформаційних травм та рубців за реабілітаційною програмою проекту «Неопалимі» серед ветеранської спільноти.

📍Неопалимі - це національного масштабу реабілітаційна програма, що займається лікуванням деформаційної травми, опіків та рубців, для людей, що отримали поранення внаслідок війни.

🔅Неопалимі - це екосистема, що об’єднює вже понад 30 приватних медичних закладів профілю естетична медицина, дерматологія та пластична хірургія у 15 областях України, а також у сусідніх країнах Східної Європи.

🛑Зараз лікування в рамках проекту проходить вже понад 120 пацієнтів по всій Україні.

💠Допомога надається пацієнтам, що внаслідок війни в Україні (після 2014 року, а також після повномасштабного вторгнення 24 лютого) отримали ураження, які призвели до формування опіків та деформаційних рубців.

🌐Щоб потрапити на лікування пацієнту необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті проекту www.neopalymi.in.ua.