👋 Шановні мешканці громади!
Малі й дорослі!

Запрошуємо вас з родинами і друзями відвідати супер-подію!
⏰ 21.07 у пятницю о 19:00 в центрі с.Бишів у приміщенні біля Секонд Хенд відбудеться Вечір Настільних Ігор!!!

Наш прекрасний Ігромайстер Олександр, представник ГО Веселі Куркулі, впевнений, що кожен зможе отримати задоволення від процесу гри. "Фішками" вечорів із настільними іграми можна назвати: приємні емоції, робота в команді, емпатія, емоційний інтелект, асоціативне мислення, креативність. І це далеко не все!

🎲 Колекція настільних ігор Олександра налічує 200+ ігор, і він впевнений, що знайде щось дуже цікаве, саме для вас.

🤗 Тож! Вже тут і зараз запрошуємо вас зареєструватись за посиланням нижче і відвідати Вечір Настільних Ігор у пятницю.

💁🥳🏆
Вечір Настільних Ігор відбувається за ініціативи та підтримки ГО Веселі куркулі, ФОП Оверчук Т.Г, ГО Розвиток і добробут громади.Фото без опису