💭19 липня з ініціативи начальника Фінансового відділу Бишівської сільської ради Тетяни ПОТАПОВИЧ відбулася спільна робоча  нарада керівників та бухгалтерів виконавчих органів, комунальних підприємств та структурних підрозділів Бишівської сільської ради, під головуванням Бишівського сільського голови Івана РОЗНАЯ, за участю заступника голови Олександра ЦИБЕНКА, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Оксани БАЛАШЕНКО-ОСАДЧА.

☝️На нараді були розглянуті  такі питання:
- Аналіз проведених видатків за І півріччя 2023 року;
- Формування показників прогнозу місцевого бюджету на 2024 рік;
- Обговорення підготовки до розробки "Програми інформатизації Бишівської сільської територіальної громади" на середньостроковий період;
- зміни в законодавстві та інші питання, що стосуються бюджетного процесу.

✅Учасниками наради було обговорено питання щодо ефективного виконання обов'язків у сфері фінансової та бюджетної дисципліни.
Начальником фінансового відділу було проінформовано про необхідність вжиття заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів та пріоритетності проведення видатків.