❇️Триває Другий щорічний Еко-Проект Моя громада сортує!
☀️ До участі ЗАПРОШУЮТЬСЯ ШКОЛЯРІ усіх вікових категорій.
🏆 15 найактивніших учасників або учасниць по закінченню проекту ОТРИМАЮТЬ СУПЕР-ПРИЗ!
❓ Як все відбувається?
Діти збирають, сортують, здають вторсировину, обов'язково вказуючи при здачі, що вони учасники Еко-Проєкту Моя громада сортує. Отримують за це кошти згідно прайсу.
Кожен прийом фіксується на пункті прийому.
У вересні всі прийоми підраховуються і визначаються переможці.
❓ Де працюють пункти прийому вторсировини?
У с.Бишів пункт прийому працює на постійній основі з 9.00 до 15.00.
Вихідний- неділя.
В інших селах Бишівської громади працюють виїзні пункти прийому (графік будемо публікувати додатково).
❓ Що відноситься до вторсировини?
Вторинна сировина – це не сміття! Це ПЕТ-пляшки, скло, картон, папір, пінопласт, плівка тощо.
Ці речі можна переробити і повторно використовувати у побуті.
Наприклад, пляшки з напоїв, пляшки з побутової хімії і т.ін.
🙏 Отже, слідкуйте за оголошеннями та долучайте своїх еко-свідомих діток!
🙏 Закликаємо вас дбати про навколишнє середовище та виховувати активне молоде покоління!
Оголошення про графік прийому у виїзних пунктах по селам громади у липні буде в групі села і вайбер групах шкіл та класів.
🫶 давайте зробимо громаду чистою!
📲 Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 050 232 06 94 Еко-Фея Тетяна

♻️♻️♻️ Еко-Проєкт "Моя громада сортує" започатковано за ініціативи ГО Розвиток і добробут громади та фінансується ФОП Оверчук Т.Г. Активно підтримується директорами шкіл громади.Фото без описуФото без опису