Фото без опису🌿 19 та 20 червня представники Бишівської сільської територіальної громади взяли участь у третій навчальній сесії у рамках проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад».

📝 Навчальна програма передбачала теоретичну частину та практичне виконання вправи в командах. Учасники навчилися збирати, обробляти дані та використовувати їх для прийняття рішень.

🌷Даний проєкт реалізується за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, виконавчим партнером з його реалізації виступає БО «Світло надії».

☘️ Дякуємо організаторам та тренерці Анні Прохоровій за можливість отримати цікаві знання.