Сьогодні 14 березня, відбулася оперативна нарада за участі заступників сільського голови, секретаря сільської ради, керуючої справами виконавчого комітету, начальників відділів Бишівської сільської ради, яку провів заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Цибенко.

Олександр Олександрович розповів про засідання наради облдержадміністрації за участі директора Київського обласного центру зайнятості, директора департаменту освіти і науки КОДА, начальника служби у справах дітей та сім’ї КОДА, керівника апарату КОВА, начальників районних військових адміністрацій та голів територіальних громад.

Як зазначив заступник, на нараді учасники заслухали про перспективи ринку праці Київщини, актуальні питання функціонування та розвитку освітніх закладів Київщини, питання захисту прав дітей у громадах та ін.

За результатами наради кожен структурний підрозділ отримав відповідні доручення.