Фото без опису

У День українського добровольця, ми дякуємо вам, найхоробріші українські воїни.

Дякуємо та низько вклоняємося кожному з вас, хто ставши до лав добровольців, всі ці дев’ять років війни, свідомо, за покликом власного серця, піднявся на захист України, її незалежності та територіальної цілісності, хто сьогодні, ризикуючи власним життям, з честю й гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок, мужньо протистоїть російському агресору.

Схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вічна пам’ять...

Слава добровольцям! Слава всім нашим захисникам та захисницям! Бажаємо Вам сил і здoрoв’я, дoбра у рoдинах, світлого мирного неба! Слава Вам і слава Україні!

 

P.S. Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Дата 14 березня була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.