4 березня у Львові під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулося засідання Конгресу місцевих і регіональних влад.

Фастівський район Київщини на заході в режимі онлайн представляв начальник Фастівської районної військової адміністрації Волков Юрій Віталійович разом з Бишівським сільським головою Рознаєм Іваном Юрійовичем та головами територіальних громад району.

Під час Конгресу лідер держави, представники центральної влади та регіонів разом з іноземними партнерами не лише підбили ключові підсумки роботи державних інституцій і місцевої влади протягом найскладнішого року для України, але й визначили пріоритетні напрями роботи, які посилять державу. Головними питаннями засідання стали безпека, енергетика, соціальний захист, фінансові та антикорупційні питання.