У Київській ОВА, т.в.о. голови Дмитро Назаренко вручив ключі від квартир 31 родині, які втратили житло через російську військову агресію. Ключі від нових квартир отримали дві родини Бишівської громади, у яких повністю зруйновані квартири внаслідок ракетного обстрілу села Бишів.

Квартири для родин придбали в межах Програми «Нова оселя» на 2022-2023 роки за кошти з обласного бюджету. Житло отримали родини з 9-ти громад Київщини. Це багатодітні сім’ї та сім’ї з дітьми й вагітними жінками, родини, що мають чоловіків, які перебувають у лавах ЗСУ, російському полоні, сім’ї, які втратили рідних через вторгнення рф в Україну.

На Київщині близько 27 тисяч зруйнованих об'єктів. Одне з пріоритетних завдань роботи Київської ОВА – повернути житло людям, які втратили його через бойові дії в області.

Щиро дякуємо за нові оселі для наших жителів Бишівської громади. Дякуємо, що попри війну, маємо цього року приємні приводи для радості та віри, що ми обов’язково переможемо та відбудуємо зруйноване!

Разом до Перемоги!