Шановні жителі громад Київщини!

Остання атака рф 15 січня завдала шкоди роботі енергосистеми, – ДТЕК Київські регіональні електромережі

Це призвело до того, що дефіцит електроенергії зріс ще більше. Тому НЕК Укренерго надав операторам системи розподілу знижені ліміти електроспоживання, щоб зберегти роботу енергосистеми. ОСР зобов'язаний їх дотримуватись, інакше ситуація з енергосистемі може погіршиться ще більше.

Тому станом на 15 січня у багатьох областях, в тому числі в Київській, застосовуються екстрені відключення.
Така ситуація може тривати найближчі дні, як зазначає Міненерго та НЕК Укренерго.

Маємо набратись витримки. Енергетики всієї країни вже працюють над відновленням постачання електроенергії та стабілізацією ситуації.