Шановні жителі Фастівщини!

Ворог продовжує наносити ракетні удари по енергетичній інфраструктурі країни. Тому наполегливо прошу, не нехтуйте сигналами повітряної тривоги, перебувайте в укриттях. Якщо світла та тепла немає тривалий час - будь ласка, шукайте найближчий до вас Пункт Незламності.

Зверніть увагу на роботу енергоємних приладів. Максимально обмежте використання електроприладів у години пік: з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Напередодні новорічних свят нагадую, що на території Київської області заборонено реалізацію та використання піротехнічних засобів (феєрверків, петард тощо) під час дії правового режиму воєнного стану. Таке рішення було прийнято під час засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області.

В новорічну ніч у Фастівському районі комендантська година діятиме у звичному режимі. Тобто з 23.00 до 5.00. Жодних змін та послаблень не передбачено!

Бережіть себе та своїх близьких!
Разом до Перемоги!

З повагою, начальник Фастівської районної військової адміністрації Юрій ВОЛКОВ