Комунальному некомерційному підприємству «Бишівський центр первинної медико-санітарної допомоги» надано дефібрилятор від Фонду міжнародної солідарності у партнерстві з BGK, які застосовуються у випадках, коли у людини зупиняється серце й необхідно терміново провести серцево-легеневу реанімацію, аби врятувати життя.

Фонд міжнародної солідарності у партнерстві з BGK - wspieramy rozwój firm та Європейською Комісією European Commission European Union in Ukraine EU Neighbourhood & Enlargement продовжує доставляти найнеобхідніше до українських лікарень. Аби забезпечити доступ до якісної медичної допомоги, 39 лікарень в дев’яти областях України отримали обладнання для діагностики, реанімації, штучної вентиляції легень, тощо. Завдячуючи допомозі Європейського Союзу, тепер апарати УЗД, ЕКГ, кардіомонітори, дефібрилятори та мобільні апарати ШВЛ — там, де їх потребують найбільше. Медичне обладнання для українських лікарень — лише частина великого проєкту гуманітарної допомоги. За шість місяців реалізації проєкту команда Фонду міжнародної солідарності доправила до 221 української громади гуманітарну допомогу, загальною вартістю 10 мільйонів євро.

Щиро дякуємо за підтримку та допомогу!