Плідна співпраця Бишівської сільської територіальної громади з Благодійним фондом "Право на захист" продовжується.

Сьогодні 13 грудня 2022 року, представники благодійного фонду надали допомогу жителям громади зі статусом внутрішньо переміщеної особи:

• З метою надання консультації щодо виплати допомоги на проживання ВПО було доставлено особу заявника до відділу соціального захисту населення Бишівської сільської ради.
  • Начальник відділ соціального захисту населення проконсультував щодо донесення необхідних документів для продовження виплати допомоги на проживання ВПО у випадку, коли у заявника зруйноване житло в результаті збройної агресії рф.
  • Представники фонду допомогли дооформили довідку про зруйноване житло, яку разом із заявником завезли до Фастова.

Благодійний фонд "Право на захист" надає юридичні, соціальні та психологічні консультації, супровід маломобільних людей до державних установ та медичних закладів на автомобілі фонду безкоштовно.

Благодійний фонд «Право на захист» - це провідна в Україні правозахисна організація, яка надає широкий спектр послуг для вимушено переміщених осіб, а також людей, що постраждали від воєнних дій
Лінія допомоги, щодня, без вихідних, з 7:00 до 22:00 працюють юристи БФ:
VODAFONE: +380995075090
KYIVSTAR: +380685075090