З нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні, відбулося урочисте зібрання колективу, керівників відділів, членів виконавчого комітету, керівників підприємств Бишівської сільської ради – справжніх професіоналів своєї справи, які повсякденною наполегливою працею творять історію та розвивають Бишівську сільську територіальну громаду.

З теплими словами вітань до учасників зібрання звернулися Бишівський сільський голова Іван Рознай: «Це свято нашої Бишівської громади, кожного її жителя й жительки. Завдяки щоденній злагодженій роботі усіх гілок влади, нам вдається оперативно вирішувати повсякденні питання життя громади. Цей день об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів, чудових організаторів, у спільній меті: зробити громаду самодостатньою й розвинутою!»

За вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення місцевого самоврядування, значні особисті здобутки, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування Подяками Київської обласної ради відзначено начальника фінансового відділу
Потапович Тетяну Анатоліївну та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цибенка Олександра Олександровича.

Також, Іван Юрійович побажав всім присутнім міцного здоров’я, щастя, професійних здобутків, оптимізму та мужності, творчої наснаги та родинного благополуччя, миру в нашій країні, спокою в серцях та перемоги

Зі святом!