9 листопада КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» спільно з обласним методичним кабінетом цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Київській області провели навчання директорів закладів загальної середньої освіти щодо цивільного захисту учасників освітнього процесу у період воєнного стану.

Для учасників заходу були проведені практичні навчання в укритті інституту щодо відпрацювання алгоритмів дій в надзвичайних ситуаціях (повітряної тривоги, обстрілів, хімічної та ядерної небезпеки, тощо).

Актуальними були проведення активностей з питань психологічної підтримки учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану: техніки саморегуляції та самозцілення.

Також під час заходу було презентовано кабінет безпеки інституту.
Такі практичні заняття із цивільного захисту будуть проведені у всіх районах Київської області.