Привітання з Днем народження

Дата: 26.10.2022 16:23

Від щирого серця вітаємо з Днем народження Гусєва Романа Анатолійовича, депутата Бишівської сільської ради VIII скликання.

Шановний Романе Анатолійовичу!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, людського щастя, молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ. Зичимо, щоб життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Щастя Вам, добра, благополуччя та миру!
Нехай усе гарне, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Мирного неба! Разом до Перемоги!

З повагою, Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ, виконавчий комітет, депутатський корпус та весь колектив