У Київській області розпочав роботу Штаб оперативного реагування на надзвичайні ситуації під час опалювального сезону. Він буде займатися вирішенням проблемних питань, що виникатимуть у мешканців Київщини щодо теплопостачання домівок.

Внаслідок бойових дій на Київщині пошкоджено близько 27 тисяч об’єктів, серед яких і критична інфраструктура. Із перших днів деокупації регіону обласна влада спільно з органами місцевого самоврядування та Урядом докладає максимум зусиль, аби відновити пошкоджені об’єкти.

Проте ворог продовжує атакувати область, обравши за ціль об’єкти критичної та енергетичної інфраструктури.

У разі виникнення проблемних питань щодо роботи житлово-комунального господарства, опалення домівок чи будь-яких інших питань щодо теплопостачання, мешканці Київщини можуть звернутися за телефоном: (044) 363 07 34

Штаб працюватиме цілодобово. Дзвінки з номерів українських мобільних операторів здійснюються за тарифом оператора.

Нагадаємо, що опалювальний сезон починається згідно з рішенням місцевої влади за умови, якщо протягом трьох діб температура повітря на вулиці становить нижче 8 градусів тепла.