Фастівський РУ ГУ ДСНС України у Київській області повідомляють, що 22 жовтня о 15:10 до оперативно-диспетчерської служби 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Фастів надійшло повідомлення про загорання господарчої будівлі за адресою: Київська обл., Фастівський р-н, с. Грузьке, вул. Фрунзе, Бишівської територіальної громади.

До місця виклику терміново направлено два відділення чергового караулу 50-го Державного пожежно-рятувального посту с. Бишів.

По прибуттю на місце виклику було виявлено, що вогнем охоплено господарча будівля на площі 24 м кв, потерпілих та загиблих не виявлено.

Пожежу локалізовано 16:01 та повністю ліквідовано о 16:49.
На місці виклику працювало 6 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.
Причина пожежі встановлюється.

Шановні жителі Бишівської громади!
Якщо ви помітили згорання негайно телефонуйте за номером 101! Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил пожежної безпеки!

Фастівський РУ ГУ ДСНС України у Київській області