Щиро вітаємо всіх, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів, з професійним святом – Днем працівника лісу!

Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки й економічної стабільності, адже наше лісове господарство, ДП "Макарівський лісгосп" - одне з найбільших підприємств громади, яке стабільно сплачує податки, наповнюючи місцевий бюджет. Дякуємо Вам за це!

Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя Бишівської громади та нашої країни.

Дякуємо усім працівникам лісової галузі за сумлінну та невтомну працю. Щиро бажаємо Вам, шановні працівники лісового господарства, нових успіхів у праці, віри та наполегливості у досягненні поставленої мети, мирного неба,  міцного здоров’я, родинного щастя та достатку.

З повагою, Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ