Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!

Після початку повномасштабної війни українські рятувальники щодня рятують життя!
Висловлюю вдячність нашим мужнім, сильним та відважним рятівникам за оперативне реагування і постійну готовність прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, захистити здоров’я і життя мешканців громади, а також за професіоналізм, командну роботу, яку особливо помітно у воєнний час.

Бажаю Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів і наснаги у Вашій благородній та відповідальній справі. Нехай якомога менше буде тривожних викликів, а мир і злагода панують у Ваших домівках!

Дякую за проведення розмінування та організацію роботи з відновлення інфраструктури населених пунктів Бишівської громади. Нехай вдячність за врятовані життя і безкорисливу допомогу стануть невичерпним джерелом сил для вашої служби громаді та народу України! Зі святом – і спільної перемоги для всіх нас!

З повагою, Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ