Фото без опису

Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати всі випадки сексуального насилля з боку окупантів. Сексуальне насилля під час війни не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин – винного можна буде притягнути до кримінальної відповідальності.

Запити про допомогу продовжують надходити до БФ «Сильні», який надає безкоштовну:

  • психологічну допомогу ( фонд організовує як разову консультацію, так і терапевтичний курс);
  • медичну допомогу (фонд організовує та оплачує медичні послуги);
  • юридичну допомогу людям, які пережили сексуальне насильство (партнери фонду готові знайти адвокатів у потрібному регіоні, в разі необхідності фонд оплачує послуги).

Доброчинці оплачують медичні та психотерапевтичні послуги. Юристи надають консультації та допомагають задокументувати факти зґвалтувань як воєнних злочинів, задля використання свідчень у міжнародному суді з прав людини.

Запити людей, які пережили сексуальне насильство чи їх батьків є абсолютно конфіденційними. Звернутися за допомогою та дізнатися більше про роботу фонду можна за посиланням – https://www.sylni.org Після звернення з людиною зв’яжеться консультант, щоб детальніше обговорити вид допомоги. Люди можуть відмовитись від допомоги у будь-який момент.

Фото без опису