1 серпня 2022 року Укртрансбезпека встановила мобільний пункт габаритно-вагового контролю, завдяки наполегливості та неодноразовими зверненнями Бишівського сільського голови Івана Розная до Київської обласної ради.

Щодня дорогами громади рухаються десятки тисяч автомобілів, вантажівок, автобусів. Дорожне асфальтоване полотно регулярно ремонтують, але ж воно постійно зношувалося, адже чимало перевізників, нехтуючи законом, перевантажують фури. Надлишкові тонни завдають шкоди самому автомобілю та дорозі, по якій він рухається. Через перевантажені фури утворюються напливи та колійність на покритті, котрі швидко перетворюються в ями. Вібрації вантажівок завдають шкоди будинкам жителів громади.
Тому, важливим фактором збереження доріг в майбутньому є контроль за перевантаженням фур. Нагадуємо, відсьогодні у Бишеві працює ваговий контроль.

Віримо у ЗСУ! Віримо в Україну!
Разом переможемо!