Фото без опису

До уваги внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які зареєстровані у Бишівській сільській територіальній громаді!

Благодійний фонд «Право на захист» здійснює реєстрацію та приймання заявок на надання багатоцільової грошової допомоги від УВКБ ООН у розмірі 2220 грн на кожну особу протягом 3-х місяців, за критеріями вразливості.

Заявки будуть прийматися: 2 серпня 2022 року з 10.00 до 17.00 год.

За адресою:
- для ВПО, які мешкають в с. Грузьке, Весела Слобідка, Козичанка, Нові Опачичі, оформлювати допомогу будуть в с. Грузьке, вул. Брусилівська, буд. 1 - адміністративна будівля сільради.
- для ВПО, які мешкають в с. Бишів, Ясногородка, Яблунівка, Чорногородка, Мостище, Лишня, Леонівка, Осикове, Горобіївка, Лубське, Ферма, оформлювати допомогу будуть в с. Бишів, вул. Київська, 22Б - Бишівська амбулаторія, 1 поверх, 5 кабінет.

подати заявку на отримання цього виду грошової допомоги можуть такі категорії осіб чи сімей (ЗГІДНО КРИТЕРІЇВ ВРАЗЛИВОСТІ):
Внутрішньо переміщені особи (ВПО), які відноситимуться до однієї чи декількох з цих категорій:
- домогосподарство, яке ведеться однією особою («неповні сім’ї») з 2 або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (старше 60 років);
- особи похилого віку (старше 60 років), які є головами домогосподарства (тобто, домогосподарство ведеться однієї/кількома особами похилого віку або особою похилого віку з одним чи кількома дітьми віком до 18 років);
- домогосподарство з однією або кількома особами з особливими потребами (наприклад: інвалідність, серйозний медичний стан, жертви насилля/тортур, діти без супроводу, жінки в групі ризику)
прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (документально підтверджені).

Під час реєстрації повинні бути присутні всі члени домогосподарства.

Для домогосподарств, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів - за умови надання медичної довідки, що підтверджує стан таких членів домогосподарства.

Інформація, яку необхідно буде надати:
- ПІБ згідно з ідентифікаційним документом;
- місце та дата народження, номер телефону тощо;
- ідентифікаційний номер (необхідний для виплати допомоги);
- свідоцтво про народження дітей;
- номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги).

Як нараховуватиметься допомога?
Вся сума відразу за 3 місяці буде перерахована одному члену домогосподарства одним з таких шляхів:
Шляхом переказу на банківську картку через фінансову установу Rapyd. Відповідні реквізити (номер картки) буде занотовано протягом реєстрації. Ви отримаєте таке sms-повідомлення про зарахування коштів.
Через Укрпошту для тих сімей, які не мають банківського рахунку, або дані щодо банківського рахунку були введені невірно. Перелік відділень Укрпошти буде надано після реєстрації. Для отримання платежу цій особі необхідно прийти до відділення Укрпошти та пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу;
Ті ВПО, які вже надали свої дані для включення у програму грошової допомоги від УВКБ ООН, отримають свої виплати за умови, що вони не отримували багатоцільову грошову допомогу від іншої організації (наприклад: Всесвітня Продовольча Програма (WFP), Kарітас, UNICEF, Норвезька рада біженців (NRC).