Стартувала програма надання грантів підприємцям, що підтримують продовольчу безпеку України.
1 липня Урядова програма «єРобота» з надання грантів аграрним підприємствам й тим, хто займається переробкою надається за трьома напрямами:

• на створення або розвиток підприємств садівництва, ягідництва та виноградарства надаватиметься до 400 тис грн на 1 гектар;
  • на створення тепличного господарства до 7 млн грн;
  • на створення або розвиток переробних підприємств — до 8 млн грн.

Сума гранту становитиме до 70 % від вартості проєкту для першої тисячі учасників.

Обирайте напрям, який вас цікавить, пишіть бізнес-план, робіть розрахунки власної справи і подавайте заявку на порталі Дія: https://diia.gov.ua/services/categories/gromadyanam/yerobota
У випадку позитивного рішення гроші буде перераховано на окремий банківський рахунок в Ощадбанку. Саме з цього рахунку мають фінансуватись витрати, передбачені проєктом.

Обов’язковою умовою програми є створення нових робочих місць і сплата податків, зборів та обов’язкових платежів.

Проєкт запущено за ініціативи Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Кабінету Міністрів України, Державною службою зайнятості України та державним банком «Ощадбанк».