Виїзд до села Ясногородка

Дата: 08.07.2022 14:33

Бишівський сільський голова Іван Юрійович Рознай з робочим візитом відвідав будівельний майданчик у селі Ясногородка та оглянув заливку фундаменту нового будинку багатодітної сім'ї Володимира та Ольги, які двічі втратили «вщент» свій будинок: у листопаді 2021 після пожежі та лютому 2022 після обстрілів.

Будинок відбудовують по типовому проєкту, наразі встановлені будівельні конструкції та залит фундамент.

Зруйновані та пошкоджені будинки Бишівської територіальної громади включені до Програми відновлення приватних будинків, зруйнованих внаслідок бойових дій на території Київської області на 2022-2023 роки та «Нова оселя» на 2022-2023 роки, які затвердили 23 червня на засіданні 11-ої сесії Київської обласної ради.
Щиро дякуємо Голові Київської обласної державної адміністрації Олексію Кулебі, першому заступнику голови КОДА Дмитру Назаренку, заступнику голови КОР Тетяні Семеновій, директору компанії ПП «Автомагістраль» Миколі Скорецькому за відбудову нашої Бишівської територіальної громади!

Разом до Перемоги! Слава Україні!