Шановні жителі Бишівської територіальної громади!

З 3 травня 2022 року Макарівська районна філія Київського обласного центру зайнятості відновила прийом відвідувачів у звичайному режимі.

Ми знаходимося за адресою: смт. Макарів, вул. Садова, 1 кв. 1, конт. тел.: 045 (78) 5-16-59.
Графік роботи філії: з понеділка по четвер  - з 08.00 до 17.00. У п'ятницю - з 8.00 до 15.45.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 року № 792 «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні (далі – реєстрація), проводиться територіальним органом Державної служби зайнятості (центром зайнятості) незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.

Документи, необхідні для реєстрації:
- паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України у разі втрати паспорта,
- облікова картка платника податків (ідентифікаційний код),
- трудова книжка (у разі її втрати - дублікат трудової книжки чи довідка архівної установи про прийняття та звільнення з роботи) або цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує період зайнятості,
а в разі потреби також:
- військовий квиток,
- диплом або інший документ про освіту.

Особа з інвалідністю пред’являє пенсійне посвідчення або посвідчення особи, яка отримує відповідну державну соціальну допомогу, і подає копію довідки до акту огляду медико-соціальною експертною комісією та у разі наявності індивідуальну програму реабілітації.