Привітання з Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2022 18:53

Щиро вітаємо працівників Фастівського районного управління поліції з професійним святом – Днем Національної поліції України!

З нагоди святкування, 4 липня у Фастові відбувся урочистий захід за участі особового складу Фастівського районного управління поліції. В урочистостях взяв участь й Бишівський сільський голова Іван Рознай, та вручив почесні грамоти поліціянтам, які забезпечують правопорядок на території Бишівської територіальної громади та Фастівського району.

«Пишаємося Вами! Адже ви продовжуєте вносити свій вклад у боротьбу з ворогом, стоїте на захисті країни та гідно несете службу. Перемога над злочинцями і ворогами обов'язково настане» - зазначив Іван Рознай.

Зі святом!