Привітання з Днем народження

Дата: 29.06.2022 15:40

Сьогодні День народження відзначає Бишівський сільський голова Іван Юрійович Рознай!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження! Бути хорошим керівником дано не кожному, але нашому колективу з Вами дуже пощастило! Це справжній талант - бути таким професіоналом своєї справи. Ми всім колективом вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним та цілеспрямованим. Це дар передбачати усі ситуації на два кроки вперед.

Ми бажаємо Вам творчих успіхів та кар'єрного росту, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів у роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому будинку.

ВІТАЄМО!

Колектив сільської ради, виконавчий комітет та депутатський корпус